Sesje Terapeutyczne

SESJE TERAPEUTYCZNE

Jesteśmy tu, by Ci pomóc

Terapia dźwiękiem i wibracjami

Terapia dźwiękiem i wibracjami od wiek wieków pomaga ludziom cieszyć się doskonałym zdrowiem i pełnią życia. To metoda, która w prosty sposób a jednocześnie skutecznie dociera do wszystkich części ciała, które często napinamy, świadomie lub nie, pod wpływem stresu lub stanów zapalnych. Wszystkie tkanki, mięśnie, nerwy, kości zostają pobudzone falą akustyczną, która usuwa blokady i po pewnym czasie odczuwamy poprawię naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Harmoniczne tony i wibracje otulają i przenikają do wnętrza naszego ciała, oddech wydłuża się i pogłębia, ciało i umysł wchodzą w stan głębokiej relaksacji. Odzyskujemy spokój, odprężenie, jasność umysłu. Nabieramy poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie. Energia, która jest bezpośrednio przekazywania w głąb naszego ciała zostaje w nim jeszcze kilka dni po sesji.Misy dźwiękowe zwane czasem śpiewające, są instrumentami, które zostały stworzone ze stopu kilkunastu metali. Są one idealnym nośnikiem dźwięku i wibracji, co w połączeniu z ludzkim ciałem daje wspaniałe efekty. Dźwięk wytwarzany przez uderzanie lub pocieranie wpływa na nasz mózg i ciało wprowadzając je w stan głębokiego relaksu. Rozchodzące się wibrację rozluźniają wszystkie mięśnie, likwidują napięcia i rozpoczynają proces zdrowienia komórek. Połączenie działania dźwięku i wibracji daje efekt masażu, zanurzenia lub kąpieli, uaktywniając pozytywną energię wewnątrz ciała.


Na terapię warto przynieść ze sobą koc i poduszkę. Ubranie powinno być swobodne, aby nie krępowało ruchów i pozwoliło nam wygodnie ułożyć się w pozycji leżącej. W trakcie sesji terapeutycznej, misy układane są na ciele osoby w różnych konfiguracjach. Dobroczynnym wibracjom poddane są po kolei wszystkie mięśnie, począwszy od barków, lędźwi, klatki piersiowej, brzucha po stopy, nogi i ręce. Każda partia ciała może doświadczyć wibracji przy jednoczesnym efekcie dźwiękowym, który otwiera proces regeneracji całego ciała.

Podczas terapii będziemy odczuwać przyjemne i jednostajne dźwięki mis, które będą wprowadzały nas w stan głębokiego relaksu. Wibracje będą wnikać w głąb naszego ciała. Będziemy mogli odczuć subtelne mrowienie. Poruszone komórki pozwolą na przepływ energii, która uruchomi wiele procesów zdrowotnych i pozwoli ciału na szybką regenerację.


Terapia dźwiękiem i wibracjami jest doskonałą formą wspomagającą leczenie wielu dolegliwości. Nie zastąpi ona tradycyjnych metod leczenia, ale z pewnością wspomoże ich działanie, przyśpieszając proces zdrowienia. Terapia dźwiękiem i wibracjami:
• wyciszy, zrelaksuje i odpręży,
• zlikwiduje napięcia mięśni,
• złagodzi stres,
• uaktywni siły witalne,
• wzmocni odporność,
• uspokoi nasze myśli,
• złagodzi bóle mięśni, stawów, głowy,
• poprawi pracę narządów wewnętrznych,
• ukoi nerwy,
• usunie toksyny z organizmu
• wspomoże leczenie depresji, lęków, nerwic i uzależnień,
• poprawi pamięć i zwiększy koncentrację,
• wspomoże rehabilitację po urazach, operacjach, wylewach i zawałach.

Na nas zawsze możesz liczyć...

Zadzwoń i umów się na poradę - 667 70 70 62

Poznaj naszych psychologów

Krzysztof
Zdrawomysłow

Pomogę osobom po urazach, operacjach, wylewach i zawałach. Szczególnie przyjmę tych co cierpią na depresję, lęki lub nerwice, migreny czy szum w uszach. Serdecznie zapraszam do skorzystania z tej doskonałej, ciekawej i bardzo subtelnej formy relaksu oraz pobudzania organizmu w procesie zdrowienia.