Agnieszka Zdrawomysłow

Od 2015 r. jestem absolwentką Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku, kierunku psychologia kliniczna i zdrowia. Już jako studentka w 2014 r odbyłam praktykę w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. dr. S. Deresza w Choroszczy, Oddział III Psychogeriatrii.

Specjalizuję się w udzielaniu konsultacji oraz pomocy psychologicznej osobom doświadczającym trudności relacyjnych w życiu prywatnym oraz zawodowym, przeżywającym kryzysy osobiste  oraz w związku z: rozstaniem, rozwodem, kryzysem małżeńskim, zdradą, żałobą po śmierci bliskiej osoby, doznawaniem przemocy, doświadczającym stresu pourazowego na skutek przeżytego traumatycznego wydarzenia. Ponadto prowadzę poradnictwo w zakresie ogólnej wiedzy psychologicznej.

W mojej pracy przyglądam  się emocjom, relacjom z innymi, ważnym wydarzeniom, które miały miejsce w życiu. Wspólnie z pacjentami szukamy sensu, pozytywnych wniosków, by dobrze wykorzystać je w przyszłości.

Inspiruje się psychologią egzystencjalną w której ważne są dwa podstawowe założenia. Jedno z nich to koncentracja na byciu obecnym i uważnym w słuchaniu, patrzeniu i reagowaniu zgodnie ze swoimi emocjami czy przeżyciami tu i teraz. Drugie ważne założenie, mówi o tym, że to my jesteśmy podmiotami, to my kreujemy świat, stwarzamy rzeczywistość i od nas zależy, jak wygląda nasze życie. W pracy wykorzystuję również arteterapię oraz stosuję elementy komunikacji porozumienia bez przemocy (ang. Nonviolent Communication, NVC), w którym uwagę skupia się na sposobie przekazywania komunikatów pomiędzy rozmówcami.

W chwili wolnej moją pasją poza psychologią jest bieganie, obcowanie z naturą i spacery po lesie. 

Wsparcie psychologa

Na mnie zawsze możesz liczyć...

Zadzwoń i umów się na poradę

Komentarze o mnie

Pani Agnieszka to specjalistka z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Podczas wizyt była empatyczna i wyrozumiała. Serdecznie dziękuję za pomoc i gorąco polecam.
B.S.
Do pani Agnieszki Zdrawomysłow trafiłam z rekomendacji koleżanki. Było mi bardzo trudno się przełamać i pójść do psychologa. Jak się okazało, nie było się czego bać.
K.W.
Jestem bardzo zadowolony z jakości wizyt u Pani Agnieszki, jest ona świetnym fachowcem. Będe polecał z czystym sumieniem.
S.K.