Psychiatra - Ałła Dyśko

W 1991 r ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Grodnie, natomiast od 2011r pracuję w Polsce jako lekarz psychiatra. Od tamtej pory zdobywałam ogromne doświadczenie pracując w wielu oddziałach szpitali psychiatrycznych m.in. w Lublinie, a także w Choroszczy oraz w wielu innych poradniach zdrowia psychicznego.

W między czasie jako specjalista psychiatrii zajmuję się diagnostyką psychiatryczną jak również leczeniem farmakologicznym takich chorób jak: depresja, zaburzenia nerwicowe: lęk napadowy, lęk społeczny, natręctwa, fobie społeczne, psychozy schizofreniczne i inne zaburzenia urojeniowe, choroba afektywno-dwubiegunowa, a także zespoły otępienne.

Posługuje się biegle językiem polskim, białoruskim oraz rosyjskim. W życiu prywatnym moją największą pasją są podróże.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wsparcie psychiatry

Na mnie zawsze możesz liczyć...

Zadzwoń i umów się na poradę

Komentarze o mnie

Jestem zadowolony z wizyt u pani Ałły. Przebiegają w miłej atmosferze. Pani doktor jest doświadczonym lekarzem z dużą wiedzą.
A.S
Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do dr Dyśko. Zostałam szybko zdiagnozowana, dobrano mi leki i dzięki temu mogłam wrócić do pracy i poprawić relacje społeczne. Polecam!
S.T.
Od lat mam trudności z zasypianiem, próbowałem różnych metod. W końcu zdecydowałem się pójść do psychiatry. Trafiłem do dr Ałły Dyśko, która przepisała mi leki na sen. Od tej pory śpi mi się dużo lepiej, jestem wypoczęty i gotowy do działania. Polecam z całego serca!
D.Z