Psychoterapeuta, Terapeuta rodziny -
Joanna Krasowska

Ukończyłam Uniwersytet Warszawskiego na wydziale pedagogiki i psychologii w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.

Dodatkowe kursy:

– kurs trenerski – trening zastępowania agresji,

– studium pomocy psychologicznej,

– 3 letni kursu terapii systemowej rodzin,

– kursy psychoterapii w zakresie podejścia systemowego w terapii rodzin, podejścia psychodynamicznego w psychoterapii, podejścia behawioralno-poznawczego w psychoterapii, podejścia egzystencjonalnego oraz terapii własnej.

Dodatkowo ukończyłam całościowe szkolenie w zakresie Psychoterapii Par i Rodzin
w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiadam uprawnienia do prowadzenia treningu umiejętności społecznych, warsztatów dla rodziców rozwodzących się, treningu pewności siebie oraz szkoły dla rodziców. Doświadczenie zawodowe uzyskałam pracując z dzieckiem i rodziną w Punkcie Poradnictwa Rodzinnego, Domu Dziecka, Świetlicy Środowiskowej, Ośrodku Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Eureka i w szkole. Prowadziłam Grupę Wsparcia dla byłych wychowanków domu dziecka a także pracowałam jako wolontariusz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Uczestnicząc w grupach seminaryjno- superwizyjnych, szkoleniach, webinariach, konferencjach naukowych i regularnych superwizjach stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Prywatnie realizuję się, jako szczęśliwa żona i mama „Trójki”. Jestem miłośniczką kina, muzyki francuskiej, dobrej książki i fotografii. Lubię jazdę na rolkach i długie wędrówki. Relaksuję się nadając nowe życie starym meblom i przedmiotom.

Wsparcie terapety rodzinnego

Wsparcie pedagoga

Na mnie zawsze możesz liczyć...

Zadzwoń i umów się na poradę

Komentarze o mnie