Pedagog, Psycholog, Psychoterapeuta uzależnień Katarzyna Gutowska-Polińska

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Pedagogiki i Psychologii, Studiów magisterskich w Akademii Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie (Dział Psychologia) – kierunek Psychologia Kliniczna, Policealnego Studium Pracowników Służb Społecznych o specjalności Niepełnosprawność i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych oraz Studiów podyplomowych w Wyższa Szkoła Zawodowa kierunek Psychologia Społeczna, Specjalistyczne studium Arteterapii w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku.

Posiadam certyfikat PARP Specjalista Profilaktyki Uzależnień, Ukończyłam m.in. szkolenie z „Psychoterapii na poziomie podstawowym z wykorzystaniem Metody Interwencji Kryzysowej. Profesjonalizacja podlaskich psychoterapeutów”. Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w ZOZ w Choroszczy na Oddziale ogólno-psychiatrycznym, a także w Podlaskim Centrum Psychogeriatrii.

Od wielu lat jako trener-wykładowca prowadzę warsztaty i szkolenia dotyczące przemocy w rodzinie, zachowań autodestrukcyjnych dzieci i młodzieży, współpracuje z wieloma instytucjami, fundacjami i stowarzyszeniami. Prowadzę od wielu lat szkolenia. Pragnę zapewnić swoim  pacjentom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także skuteczność wspólnych działań. Uczestniczę w licznych szkoleniach podnoszących swoje kwalifikacje, a także pracuję pod stałą superwizją. Świadczę profesjonalne usługi z zakresu psychologii dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych.

Wsparcie pedagoga

Wsparcie psychoterapeuty par

Wsparcie psychologa

Wsparcie terapeuty uzależnień

Pozostałe formy wsparcia

Na mnie zawsze możesz liczyć...

Zadzwoń i umów się na poradę

Komentarze o mnie

Od lat zmagam się z zaburzeniami lękowymi. W zeszłym roku zdecydowałam się pójść na terapię. Moja terapeutka bardzo mi pomaga, pracujemy regularnie, co przynosi efekty. Pani Katarzyna jest bardzo wyrozumiała i oddana pacjentom. Polecam z całego serca!
C. Z.
Wraz z żoną uczęszczamy na terapię małżeńską do pani Kasi. Zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, wygląda na to, że jesteśmy na dobrej drodze do wyjścia z kryzysu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki pani terapeutki i gorąco polecamy, by skorzystać z jej usług.
U. F