Terapeuta uzależnień

TERAPIE UZALEŻNIEŃ

Jesteśmy tu, by Ci pomóc

Terapeuta uzależnień

zajmuje się uzależnieniami od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu, zakupoholizmu czy także seksu. Dzięki prowadzonej przez niego terapii osoba uzależniona może nauczyć się żyć na trzeźwo, nabywać  zdolności do świadomego przeżywania uczuć i konstruktywnego ich wyrażania. Terapia uzależnień jest złożonym procesem. Dlatego motywacja będzie dla naszego klienta najlepszą siłą napędową niezbędną do osiągnięcia zamierzonego celu. Psychoterapeuta nie ocenia, ma za zadanie pomagać potrzebującym. Mając na uwadze fakt, iż każdy człowiek dotknięty problemem uzależnienia przychodzi do nas z innymi doświadczeniami, zapewniamy mu dostosowane do jego potrzeb sesje terapeutyczne.

Dzięki pomocy terapii osoba uzależniona może nauczyć się żyć na trzeźwo, nabywać  zdolności do świadomego przeżywania uczuć i konstruktywnego ich wyrażania, rozwiązywania trudności dnia codziennego na trzeźwo. Celem terapii w tym obszarze jest odbudowa adekwatnej satysfakcjonującej samooceny i przywrócenie wartości życiu.

W naszej pracy wyznajemy zasadę holistyczno- integracyjnej terapii uzależnień. Podejście to ma na celu przywrócenie pełnej równowagi psychofizycznej w całym organizmie pacjenta oraz zdolności rozwoju, odbudowywania i budowania satysfakcjonujących go relacji z samym sobą, ale także z innymi ludźmi.

Terapeuta uzależnień:

Na nas zawsze możesz liczyć...

Zadzwoń i umów się na poradę - 667 70 70 62

Poznaj naszych terapeutów uzależnień

Piotr
Olejnik

Pomogę osobom dorosłym z problemami uzależnień i współuzaleznień od alkoholu, seksu, narkotyków, hazardu, internetu, mediów społecznościowych i innych.

Katarzyna
Gutowska-Polińska

Pomogę osobom niepełnoletnim z problemami uzależnień i współuzaleznień od alkoholu, seksu, narkotyków, hazardu, internetu, mediów społecznościowych i innych.