Konsultacja seksuologiczna

konsultacja seksuologiczna białystok seksuolog

Czym jest konsultacja seksuologiczna?

Seksuolog – zaopiekuje się Tobą w dziedzinie życia seksualnego zarówno w kontekście ciała, jak i psychiki. Zdiagnozuje zaburzenia w sferze seksualnej, pomoże spojrzeć na nowo na drugą osobę. Sprawi, że udane życie seksualne będzie podstawą do stworzenia harmonijnego związku opartego na partnerstwie i miłości. W zależności od diagnozy skieruje do naszego psychoterapeuty lub psychiatry albo psychologa oraz udzieli praktycznych wskazówek dotyczących „techniki” współżycia, podpowie środki i metody pomocne w rozwiązaniu problemów.

Podczas konsultacji seksuologicznych seksuolog zajmie się problemem:

  • zaburzenia popędu seksualnego,
  • uzależnienia od seksu,
  • brak akceptacji (lub trudności z określeniem) swojej orientacji seksualnej,
  • tożsamości płciowej,
  • dyskryminacji otoczenia, rodziny, funkcjonowania w związku,
  • samotności i braku zrozumienia.

Zadbaj o swoje szczęście

Czekamy na Ciebie

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00. Umów wizytę telefonicznie 667 707 062 lub napisz biuro@centrummiedzynami.pl, możesz również przesłać wiadomość za pomocą formularza wysyłkowego.
Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!

Ustalimy dogodny termin wizyty

Nasz pracownik porozmawia o Twojej sytuacji i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego specjalisty: psychologa, terapeuty, psychiatry, psychoterapeuty, mediatora czy prawnika oraz ustaleniu daty spotkania.

Przeprowadzimy konsultację

Podczas pierwszego spotkania ze specjalistą ustalona będzie indywidualna strategia odpowiadająca Twoim potrzebom.

Uzgodnimy warunki współpracy

Jeśli zaproponowane przez nas rozwiazania będą odpowiadały Twoim potrzebom ustalimy jasne warunki i zasady współpracy.

Na nas zawsze możesz liczyć!
Jesteśmy
do Twojej dyspozycji!

Wspieramy w sytuacjach kryzysowych - pomogliśmy wielu osobom rozwiazać ich problemy i poprawić jakość życia. Pozwól sobie pomóc - czekamy właśnie na Ciebie!

Nasz zespół

Specjaliści wsparcia terapeutycznego
seksuolog

Piotr Olejnik

TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

Jestem absolwentem Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, gdzie w 2011 r. ukończyłem Studia Podyplomowe z Socjoterapii, a także Instytutu Psychologii Zdrowia PTP, w którym ukończyłem Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w 2013 r.

Swoją karierę zawodową rozpocząłem od pracy naukowo – dydaktycznej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, w trakcie której opublikowałem kilkanaście artykułów naukowych poświęconych głównie tematyce tolerancji i tożsamości. Od 2011 roku pracuję w Samodzielnym Psychiatrycznym Publicznym ZOZ w Choroszczy, gdzie prowadzę terapię uzależnień dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków. Swoje kompetencje zawodowe potwierdziłem uzyskaniem Certyfikatu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień w 2017 r.

W 2021 r ukończyłem studia z seksuologii klinicznej w Instytucie Zastosowań Psychologii.

Celem ugruntowania swoich umiejętności zawodowych uczestniczyłem w wielu konferencjach i szkoleniach, m.in.: Szkolenie – Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi (2013), Ogólnopolska Konferencja Narkotyki – Narkomania, Polityka, Nauka i Praktyka (Raszyn – Falenty 2016), Ogólnopolska Konferencja – Monitorowanie i przeciwdziałanie narkomanii na poziomie lokalnym (Warszawa 2017), Międzynarodowa Konferencja – Nowe substancje psychoaktywne – wyzwanie dla monitorowania, badań i polityki (2017), Szkolenie w zakresie zastosowania terapii poznawczo – behawioralnej w leczeniu uzależnionych (Konstancin-Jeziorna 2015).

W wolnych chwilach lubię podróże, te bliskie i te dalekie.