Terapia dźwiękiem

terpaia dźwiękiem

Terapia dźwiękiem i wibracjami

Terapia dźwiękiem i wibracjami od wiek wieków pomaga ludziom cieszyć się doskonałym zdrowiem i pełnią życia. To metoda, która w prosty sposób a jednocześnie skutecznie dociera do wszystkich części ciała, które często napinamy, świadomie lub nie, pod wpływem stresu lub stanów zapalnych. Wszystkie tkanki, mięśnie, nerwy, kości zostają pobudzone falą akustyczną, która usuwa blokady i po pewnym czasie odczuwamy poprawię naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Harmoniczne tony i wibracje otulają i przenikają do wnętrza naszego ciała, oddech wydłuża się i pogłębia, ciało i umysł wchodzą w stan głębokiej relaksacji. Odzyskujemy spokój, odprężenie, jasność umysłu. Nabieramy poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie. Energia, która jest bezpośrednio przekazywania w głąb naszego ciała zostaje w nim jeszcze kilka dni po sesji.Misy dźwiękowe zwane czasem śpiewające, są instrumentami, które zostały stworzone ze stopu kilkunastu metali. Są one idealnym nośnikiem dźwięku i wibracji, co w połączeniu z ludzkim ciałem daje wspaniałe efekty. Dźwięk wytwarzany przez uderzanie lub pocieranie wpływa na nasz mózg i ciało wprowadzając je w stan głębokiego relaksu. Rozchodzące się wibrację rozluźniają wszystkie mięśnie, likwidują napięcia i rozpoczynają proces zdrowienia komórek. Połączenie działania dźwięku i wibracji daje efekt masażu, zanurzenia lub kąpieli, uaktywniając pozytywną energię wewnątrz ciała.

Na terapię warto przynieść ze sobą koc i poduszkę. Ubranie powinno być swobodne, aby nie krępowało ruchów i pozwoliło nam wygodnie ułożyć się w pozycji leżącej. W trakcie sesji terapeutycznej, misy układane są na ciele osoby w różnych konfiguracjach. Dobroczynnym wibracjom poddane są po kolei wszystkie mięśnie, począwszy od barków, lędźwi, klatki piersiowej, brzucha po stopy, nogi i ręce. Każda partia ciała może doświadczyć wibracji przy jednoczesnym efekcie dźwiękowym, który otwiera proces regeneracji całego ciała.

Podczas terapii będziemy odczuwać przyjemne i jednostajne dźwięki mis, które będą wprowadzały nas w stan głębokiego relaksu. Wibracje będą wnikać w głąb naszego ciała. Będziemy mogli odczuć subtelne mrowienie. Poruszone komórki pozwolą na przepływ energii, która uruchomi wiele procesów zdrowotnych i pozwoli ciału na szybką regenerację.

Terapia dźwiękiem i wibracjami jest doskonałą formą wspomagającą leczenie wielu dolegliwości. Nie zastąpi ona tradycyjnych metod leczenia. Również świetnie wspomaga osoby korzystające z psychoterapii i leczenia psychologicznego. Terapia dźwiękiem i wibracjami:

 • wyciszy, zrelaksuje i odpręży,
 • zlikwiduje napięcia mięśni,
 • złagodzi stres,
 • uaktywni siły witalne,
 • wzmocni odporność,
 • uspokoi nasze myśli,
 • złagodzi bóle mięśni, stawów, głowy,
 • poprawi pracę narządów wewnętrznych,
 • ukoi nerwy,
 • usunie toksyny z organizmu,
 • wspomoże leczenie depresji, lęków, nerwic i uzależnień,
 • poprawi pamięć i zwiększy koncentrację,
 • wspomoże rehabilitację po urazach, operacjach, wylewach i zawałach.

Zadbaj o swoje szczęście

Zadzwoń lub napisz

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00. Umów wizytę telefonicznie 667 707 062 lub napisz biuro@centrummiedzynami.pl, możesz również przesłać wiadomość za pomocą formularza wysyłkowego.
Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizytę!

Ustal dogodny termin wizyty

Nasz pracownik porozmawia o Twojej sytuacji i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego specjalisty: psychologa, terapeuty, psychiatry, psychoterapeuty, mediatora czy prawnika oraz wyznaczy pasującą Ci datę spotkania.

Przyjdź na konsultację

Podczas pierwszego spotkania ze specjalistą ustalona będzie indywidualna strategia odpowiadająca Twoim potrzebom.

Uzgodnij warunki współpracy

Jeśli zaproponowane przez nas rozwiazania będą Ci odpowiadały - wspólnie określimy jasne warunki i zasady współpracy.

Na nas zawsze możesz liczyć!
Jesteśmy
do Twojej dyspozycji!

Przechodzisz kryzys? Masz dość przeżywania trudnej sytuacji bez wsparcia? Pozwól sobie pomóc to wspólnie rozwiążemy Twoje problemy i poprawimy jakość życia. Czekamy właśnie na Ciebie!